| Archangells a întrebat:

Am de ales un job de incepator intre Vodafone si UPC. In care am sanse mai mari de avansare, in care e mediul mai placut, oamenii mai inteligenti, buni, pregatiti. Sunt ambitios si vreau sa avansez daca imi fac treaba.

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Varumiu a lucrat in telecomunicatii si nu a fost multumit deloc, vroiau sal tina mult pentru salariu de nimic. Daca ai intra ca manager ar fi bine sa castigi 500€ pe luna in rest nu faci progrese mari

| StefanDrg a răspuns:

Cred ca Vodafone da nu stiu de ce =D

| Cazacu_Marius_1979 a răspuns:

Salutare, pe ce profil, vanzari pe teren?, am prieteni la Vodafone care se descurca. Vodafone este o companie mult mai mare decat UPC. In Vodafone ai mai multe oportunitati de avansare.

| Lungociu_Serafim_1986 a răspuns:

Am un prieten care este la Vodafone si a spus ca acolo foarte multi oameni sun prietenosi iar la UPC sunt mai distanti si nu ai cu cine sa vorbesti sau sa ceri informatii pe care nu le stii

| Guvernator222 a răspuns:

Vodafone