| princessmary a întrebat:

Am doar 12 ani, multi mi-au spus ca am o voce buna si un talent la actorie, dar nu stiu cum sa pot sa ajung ceva in viata, sunt din sibiu si nu pot sa merg in bucuresti pentru ca parinti mei nu prea au timp. sper sa ma ajutati

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am 45 de ani.am talent la actorie, am voce, ma pricep sa organizez un spectacol.am si timp si am si bani.si eu vreau sa ajung la bucuresti. dar nu pot fiindca sunt otelar si imi place, sa fiu otelar.deci mai asteapta si invata. exerseaza si cand se va ivi posibilitatea... du-te.

5 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Stai linistita, Sibiul e un oras mare si cu mare potential cultural. Invata, exerseaza, du-te la fiecare spectacol al teatrului din Sibiu, la toate concertele tinute de trupe de opera si filarmonici. Cand vei fi destul de mare, vei da la actorie sau la conservator in Bucuresti si drumul iti va fi deschis.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://74. 125. 77. 132/search? cu=cache:N6P0qd3dG48J:...en&ct=clnk

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu locuiesc in bucuresti. am si talent la actorie, am si voce, stiu sa si danse4z, am si bani! stai lunistit(a) ca nu sunt prea multe sanse nici aici!

| gabriela_3062 a răspuns:

Trebuie sa intelegi ca actoria nu este o cariera pe care te poti baza pe viitor... poti vedea asta ca pe un hobby dar nu ca pe o sursa de bani...si depinde si cine ti-a sp ca ai talent si etc... pune mana pe carte si asa ai cea mai mare siguranta ca vei ajunge ceva in viatahappy. pup

| Prajiturica_6436 a răspuns:

Daca vrei sa canti te poti duce la canto...bineinteles ca poti face canto in oricare oras, nu trebuie sa mergi la bucuresti! trebuie doar sa gasesti un profesor de canto iar daca vrei sa faci actorie trebuie doar sa gasesti un cerc sau sa mergi la un casting... poti sa-ti implinesti visul fara sa mergi la bucuresti

imi pare bine daca te-am putut ajuta
pa, pa