| MissDi a întrebat:

Am emotii.cum sa scap de ele? am emotii mai mereu...la serbarii aveam mereu,,, acum sunt foarte fericita ca am prim. o veste formidabila.

Răspuns Câştigător
| Ea a răspuns:

Şi eu sunt puţin mai emotivã. Când ştiu cã urmeazã sã se întâmple un lucru important ma trezesc înaintea tuturor şi fac pe ceasul deşteptãtor, laughing Cand am emoţii îmi doresc sã treacã, sã mã liniştesc, dar atunci când trec, îmi este dor. Nu trebuie sã scapi de ele, trebuie sã le trãieşti la maxim, mai ales dat fiind faptul ca este vorba despre o veste bunã. Emoţiile fac viaţa mai frumoasã. happy

2 răspunsuri:
| LaTulipeNoire a răspuns:

Ducandu-te la toaleta, scapi de emotii...pe bune!

| pufosheniaaa a răspuns:

Emotiile sunt punctul meu forte deci eu sunt varza si cand copiez sau altceva rosesc mai tare ca si racul deci trage aer in piept si numara pana la 10 si gandeste pozitiv fi optimista gandeste-te ca orice s-ar intampla oricum tot se termina ok (funda)