| Justme1997 a întrebat:

Am facut facultatea de litere (licență+ curs DPPD 1), de ce as avea nevoie pentru a deveni educatoare? Stiu ca ar fi trebuit alta facultate dar mai este alta opțiune?

Răspuns Câştigător
| andronik93 a răspuns:

Nu stiu ce sa spun despre faptul ca foloseste ea sau nu diacritice, insa tu cred ca trebuie sa mai treci pe la gradinita...stiu ca m-au invatat parintii ceva despre bune maniere cand eram mica, acum nu spun ca e obligatoriu sa te fi invatat si pe tine, neah, acum in functie de parinti, dar stiu sigur ca ne-a invatat si educatoarea pe la gradinita.
A pus o intrebare, daca nu puteai sa dai un raspuns, nu vad de ce trebuie sa jignesti pe cineva gratuit
Si ca sa fiu on topic: Din cate stiu eu e suficient sa fi facut un liceu cu profil pedagogic si sa nu ai antecedente penale.

9 răspunsuri:
| Justme1997 explică:

Site-ul asta e degeaba, vad ca oamenii trec pe aici doar ca sa jignească amoaca. Toți pentru unu? Toți pe unu

| Justme1997 explică:

O sa îi învăț sa îi respecte pe cei din jur, sa vorbească frumos, ca sa nu ajunga precum unii utilizatori de pe acest magnific site.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai nevoie sa fii instruit sa nu mai faci caca pe tine in public? Ce dracu raspunsuri sunt astea, ma, curr cu maini ce esti?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Facultatea de Psihologie și Șiințele Educației.

Răspuns utilizator avertizat
| DanaDaniellllla a răspuns:

Exista concurs pentru postul de suplinitor, ceva de genul daca nu mă înșel. Întreabă la inspectoratul școlar.

| Justme1997 explică (pentru DanaDaniellllla):

Nu are legatura cu gradinita.