| valentinamaria2000 a întrebat:

Am fost admisa la politehnica la facultatea de inginerie energetica in Bucuresti si la universitatea tehnica de constructii tot din Bucuresti la inginerie civila...va rog un sfat la care sa ma inmatriculez,care este mai buna, doarece sunt in dubii

3 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

La cea care crezi că vei face față ulterior, ca absolventă.
Că bune și utile sunt ambele.

| Raducons a răspuns:

Amandoua sunt bune, alege in functie de ce ti ar placea sa lucrezi, cred ca sunt si la fel de grele.

| christine99 a răspuns:

Constructii, nu conteaza ca esti fata, poti sa-ti gasesti de lucru in toata Europa si e mai usor de inteles.