| Merekill a întrebat:

Am fost chemat la un interviu la compania CGS Romania pentru postul de "call center in limba engleza". Imi puteti spune, cei care ati lucrat la ei, cate de ceva despre mediul si modul de lucru de la aceasta companie? Din ce am citit pe internet, oamenii sunt foarte nemultumiti de aceasta companie, cei drept, parerile sunt din urma cu, cativa ani.

1 răspuns:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Pe scurt, ca să faci pipi, trebuie să ceri permisiunea unui supervizor. Nu te lua după părerile nemulțumiților, ei sunt aceia care nu au rezistat la cerințele meserie, muncă sub stres continuu.