| Junseng a întrebat:

Am fost la un curs de dezvoltare profesionala si mi se va da o diploma. Diploma aia se ia in considerare la o angajare?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
2 răspunsuri:
| relian a răspuns:

Daca la jobu ala se cere diploma de scoala, aia nu-i valabila. Daca nu se cere diploma nici in cazul asta diploma aia nu face multe parale, conteaza mai mult ce stii decat ce hartii ai

| JohnMcPraise a răspuns:

Da, orice diploma/hartie care o ai la mana care ar putea dovedi ca esti o persoana care se straduieste are mai multa putere in fata unui angajator decat daca nu ai avea nimic.