| Costea_Catalina_1990 a întrebat:

Am intrat la facultatea de științe ale educației un 2011 la buget, am încheiat primul an iar pe al doilea l.am înghețat. ...Mai e posibil sa reiau studiile anul acesta de unde am rămas? Rog raspuns

1 răspuns:
| LoneGunman a răspuns:

Da e posibil, numai ca poate nu mai poti fi la buget daca stiu bine happy

Si eu am facut asemanator, primul an l-am gatat anul 2 numa partial, dupa care m-am "exmatriculat" mi s-a spus, cand vreau pot sa continui facultatea incepand de anul 2.