| Etro a întrebat:

Am intrat la profilul filologie. Am de gând să mă transfer la științe ale naturii în semestrul 2. Unica materie ce o fac cei de la științe și cei de la filologie este informatica. Am un prieten de la științe ale naturii și dacă aș da diferența doar la info m-ar putea ajuta. Vreau să știu la ce am de învățat pentru acele diferențe

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"Am un prieten de la științe ale naturii... Vreau să știu la ce am de învățat pentru acele diferențe"

crede-l pe el, pe prietenul de la științe, in legătură cu diferențele. Doar că o să te muți (mai e și media in discuție) după ce termini a 9 a

| Dani201274 a răspuns:

Te poti transfera doar in vacanta de vara cu conditia sa ai media mai mare decat a ultimului promovat. Eu ma mut de pe Tehnician in turism pe stiinte ale naturii, am fost saptamana trecuta la scoala si dau diferenta jn august din matematica si informatica(nu tic).