| Aktan a întrebat:

Am mai multe întrebări:
1) Ce facultate imi trebuie pentru a lucra la banca, ce salarii ai?
2) Ce facultate imi trebuie pentru a ajunge manager, ce salarii au?
3) In aceste două, ce trebuie sa stiu?
Va rog fără gulme, cei care nu stiu sa nu răspundă.

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

1. O facultate de economie cum ar fi ASE ul. Salariu depinde de ce vei face si de experienta pe care o acumulezi.

2. Tot ca la 1 doar ca alte sectii. Salariu depinde de ce faci si ce experienta ai. Ca manager e si nea Caisa de la Mega Image din colt dar si CEO de la Apple

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru suntserios):

Manager poti sa ajungi si cu liceul, daca iti dai interesul si esti pe felie. Si eventual daca esti suficient de lingau...