| AleandraIleana98 a întrebat:

Am media de admitere 9.66 si sunt numarul 82 pe judet.ce sandse am sa intru la Liceul Gheorghe Titeica la filo bilingv engleza unde ultima medie a fost anul trecut 9.04.Liceul e in Drobeta Turnu Severin.

Răspuns Câştigător
| Chio9 a răspuns:

100 %.
Am funda daca intri.winking

2 răspunsuri:
| Skillisallineed a răspuns:

Ai sanse foarte mari, de la 9.04 pana la 9, 66 e mult, deci e foarte bine

| vladxela a răspuns:

Fa si tu un calcul matematic 30 de insi in clasa deci din tot judetul cu cei cu media mai mare decat tine abia se umplu 2-3 clase, si banuiec ca in judet sunt vreo 40-50 de clase...