| troublemakergirl a întrebat:

Am nevoie urgent de ajutor! Dau funda! Am trimis un email cu un cv si am primit raspuns inapoi ca voi fi contactata. Ar trebuie sa trimit si eu un mail innapoi in care sa multumesc sau ceva de genu? "Multumesc. Astept telefon. Weekend placut! "

Răspuns Câştigător
| DanielaGroza a răspuns:

Eu in locul tau i-as scrie ceva de genu "Multumesc anticipat", cred ca ar fi dragut.

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu este obligatoriu dar poti trimite ca sa confirmi primirea.

| valentingb a răspuns:

Nu trebuie să trimiți, e un răspuns trimis din politețe, posibil să fie unul automat de sistem. Doar așteaptă și vei fi contactată. cândva.

| Lolacat a răspuns:

Nu,nu trebuie sa raspunzi..doar asteapta

| Suby a răspuns:

Cred ca da