| Joker400400 a întrebat:

Am observat pe internet anunturi de cursuri de voice over susținute de Carmen Ivanov si am vazut ca multe pagini o lăudau că ar fi foarte buna. Știe cineva daca asa e? Oricum, si pretul pe care îl cere nu este o joaca asa ca ma gandesc ca este foarte buna.

2 răspunsuri:
| Anonim0204 a răspuns:

SFAT: Sa nu te iei dupa paginile care o luadau, 90% din ele sunt fake.

| Joker400400 explică (pentru Anonim0204):

Are si o aplicatie foarte buna si multi oameni o recomanda pe acele pagini. In plus este o personalitate publică, nu este o necunoscuta. De aceea nu imi fac griji