| Onica7 a întrebat:

Am si eu o intrebare credeti ca cineva ajunge fotbalist daca face liceul sportiv? sau poate primi vreo oferta de la o echipa?

6 răspunsuri:
| CataC a răspuns:

Salut
Daca pana la varsta liceului nu ai facut fotbal, este foarte greu daca nu imposibil sa mai ajungi fotbalist. Iti lipsesc foarte multi ani de pregatire.
Bafta

| Onica7 explică (pentru CataC):

Eu joc fotbal de la 7 ani

| CataC a răspuns (pentru Onica7):

Ma refer la un club, la bloc toti jucam la 7 ani.
Nu are legatura liceul, poti fi fotbalist indiferent. Am avut coleg de facultate rugbyst in divizia A.
Ajungi fotbalist daca esti bun la fotbal, indiferent ce liceu faci sau nu faci.

| Cionut94 a răspuns:

Nu,uite eu de exemplu am fost la L.P.S Arad am ajuns aici ca am fost ales dupa ce am fost urmarit la mai multe meciuri eu cum jucam la Jiul Petrosani.Normal la 14-15 ani cand iti vorbeste un om si iti promite marea cu sarea il crezi. Totul la noi in tara merge pe spaga si pe pile, sunt multi romani care sunt foarte bunii la diferite sporturi dar nu au posibilitatii.

| Andrei_Dragos_1995 a răspuns:

Nu are nici-o legatura
iti zic eu cum este daca esti bun esti luat
daca nu acasa... ://

| Andrei_Dragos_1995 a răspuns:

Nu are nici-o legatura daca esti bun esti luat
daca nu acasa ://