| Petrescu_Iom_1966 a întrebat:

Am terminat 9 clase poate sa mi elibereze foaia matricola si ce trebuie sa fac

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

De curiozitate, la ce-ti trebuie foaia matricola dupa terminarea celor 9 clase?

| AlexSalling a răspuns:

Foaia matricola normal ca ti-o pot elibera, trebuie sa te duci la scoala unde ai facut 9 clase si o poti cere. La fiecare scoala ii mai diferit, persoane-i la care trebuie sa i-o ceri. La cancelarie iti pot da mai multe detalii. Nu-i mare branza.De curiozitate, cum in numele profilului scrie 1966, ca-ti ani ai?