| Jugarean_Dana_1972 a întrebat:

Am terminat Facultatea de calculatoare și doresc să fac modulul psihopedagogic. Ce pași trebuie să urmez? Menționez că sunt din Sibiu.

2 răspunsuri:
| Frank51 a răspuns:

Te înscri postuniversitar, plătești taxa pe primul an, apoi faci cursurile și dai examenele. Eu am avut noroc să mă înscriu la început când a fost gratis, anul acesta am și examenul final.

| Furnicuta000 a răspuns:

Trebuia sa il faci in timpul facultatii ca era gratis. Acum va trebui sa mergi inapoi la facultatea aia si sa te inscrii la modul dar va trebui sa platesti. Vreo 3 ani dureaza din cate stiu