| anonim_4396 a întrebat:

Am trecut prin multe materii didactice la liceu și facultate dar nici una din ele NU mi-a trezit o pasiune foarte mare și constantă, să am o cale sigură pe plan profesional(inginerie, geografie, limba engleză sau franceză, contabilitate, finanțe, desen tehnic, proiectare 2D și 3D,procese și sisteme de prelucrare, chimie, istorie, artă, etc.).
E ceva anormal la mine și nu știu de ce. Cum fac?

Răspuns Câştigător
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Înca nu ti ai gasit adevarata pasiune desii ai 27 de ani, nu este prea tirziu sa o descoperi nici la 30 sau 40 de ani.

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Nimic anormal, sunt mulți care fac ce fac din obligație nu din plăcerea de a o face. Dă-i 'nainte, ...foamea vine mâncând

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru sierra1):

Pofta vine mîncînd nu foamea.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Mersi pentru fundă sarut mîna!

| anonim_4396 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Cu placere