| FoundYouLover a întrebat:

Am un CV vechi pe e-jobs. Acum vreau sa-l sterg pe cel vechi si sa-l bag pe cel nou pe e-jobs. Dar m-am uitat peste tot in cont, n-am vazut sa scrie pe nicaieri "incarca CV" sau altceva de genul asta.Concret, pe ce apas pe e-jobs ca sa-mi modific CV-ul/ ca sa incarc un CV nou?

1 răspuns:
| AlinaInk a răspuns:

Dar modifica-l pe cel vechi. De ce vrei sa il stergi?

| FoundYouLover explică (pentru AlinaInk):

Vreau sa il modific,, dar nu stiu cum sa fac sa-l modific pe site, nu scrie nicaieri cum pot sa-l modific, asa ca daca nu poate fi modificat sa-l sterg si sa-l bag pe cel nou modificat din calculator.

| AlinaInk a răspuns (pentru FoundYouLover):

Intri pe CV si ai in partea din dreapta a fiecarei sectiuni optiunea "Editeaza" este un creion desenat inainte de editeaza- asa modifici, iar daca vrei sa adaugi studii sau experinta profesionala de exemplu ai optiunea "Adauga" care are un "+" in fata.
Si la datele de contact ai doua butoane "schimba imaginea de fundal" si "modifica datele de contact".
Parerea mea e ca e mai usor sa il actualizezi, oricum mereu o sa ai de actulizat la el.