| AndrewR a întrebat:

Am un tatuaj pe brat, mai am vreo sansa sa intru in politie/jandarmerie?

Răspuns Câştigător
| NicoleEazi a răspuns:

Stiu un caz care are si este in sistem, a dat acum 2-3 ani si avea si tatuajele

3 răspunsuri:
| sweetys a răspuns:

Da. Daca uniforma acopera acel tatuaj. Acum nu mai stiu daca se refera la uniforma de vara.

| F3d0x a răspuns:

Daca vrei sa intri ia un cutit si taie-ti pielea unde ai tatuajul ca altfel nu te lasa sa intriwinking

| Hyunakim a răspuns:

Nu. Daca vrei tatuaj si sa dai la politie, trebuie ca acestea sa fie acoperite atat de uniforma de iarna, cat si de cea de vara.