| Dani548 a întrebat:

Anul acesta vreau sa dau la politie dar pe fisa medicala mi se cere sa fac encefalograma(EEG). Stiti cumva daca este obligatoriu sa o fac?

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Daca este ceruta sigur ca este si obligatorie. Si care-i problema de nu vrei s-o faci, este o procedura non-invaziva si nu te afecteaza cu nimic.

| Dani548 explică (pentru Ioandelasal):

Nu gaseac un cabinet in apropiere de mine, decat la distanta mare

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

E obligatoriu daca vrei sa te inscrii la respectiva institutie de invatamant. Fiindca trebuie sa fie siguri ca nu ai o epilepsie latenta