| WayhaughtK a întrebat:

Ar putea fi o femeie detailer auto?

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Poate, are nevoie de instalatie in sange pentru meserie sa-i placa ca sa poata munci cu drag in domeniu

| WayhaughtK explică (pentru mgtow):

Si totusi cum poti ajunge unul?

| mgtow a răspuns (pentru WayhaughtK):

Cu ce vrei sa te ocupi in general detailing interior, vopsit exterior? Pt detailing nu se face curs, se invata-fura meseria. Ca vopsitor faci o profesionala sau platesti un curs care dureaza cateva luni apoi faci practica si lucrezi

| TudoracheAndr a răspuns (pentru WayhaughtK):

Poti invata de pe net la inceput

| darrio2007 a răspuns:

Detailer sau retailer? Ca e diferenta intre ele.

| WayhaughtK explică (pentru darrio2007):

Detailer( cosmetician)

| darrio2007 a răspuns (pentru WayhaughtK):

Normal ca ar putea fi. Mai ales ca este mai atenta la detalii.

| Violleta2022 a răspuns:

Bineinteles ca poate ajunge... ca nu-ti trebuie muschi pentru atata lucru.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

O femeie poate dacă vrea și învață meseria.

| christine99 a răspuns:

Te opreste organul genital sau? Fiecare poate sa aiba ce meserie vrea.