| rightfultruth a întrebat:

Ar trebui să rămân la scoala sau sa ma duc la cules de capsuni în Spania? dau funda love struck

7 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Faci baza sper.

| Violleta2022 a răspuns:

Daca nu te intereseaza scoala, mai bine nu pierde timpul si du-te la capsuni!

| Julia92Anna a răspuns (pentru Violleta2022):

Cred ca e intrebare pusa la misto.

| ovidiu123432 a răspuns:

Eu zic ca la cules de capsiuni, deoarece la scoala eh, nu prea e recomandata de doctori laughing
Glumesc, este alegerea ta, dar cunosc o femeie care a facut pana la 40 de ani facultatea si tot nu a rezolvat nimic.

| Porcusorul a răspuns:

Daca ai astfel de dileme intre a-ti face un viitor si a te apuca de agricultura, atunci du-te la cules de capsuni.

| sir sanjei a răspuns:

Ramai la scoala, termini liceul, promovezi bacalaureatul, faci o facultate, master si poate si un doctorat, o duci enorm de greu pe perioada scolii ca nu ai bani, dar la final poti merge la cules de capsuni si vei fii scolit, nu ca restul prostilor de langa tine.
Capsunile culese de tine vor fi si gustoase si inteligente.

| Calin_Alexia_2001 a răspuns:

Eu as zice ca e mult mai importanta scoala chiar daca este naspa si enervanta. Gandeste-teacă daca te-ai duce acum la cules capsuni