| Iulian3038 a întrebat:

As vrea sa cer un sfat. de ce nu mai fac like-uri pe Facebook. in iarna faceam 300 acum fac maxim 50 60 aveam 50 de adoruri acum am doar 2 oare e ca m-am schimbat am devenit mai rautacios mie cam sila sa mai pun vreo poza stiind ca toti prietenii mei au peste 30p si comentarii multe dau funda. vreau un sfat de la voi imi fac mai mult poze in padure

10 răspunsuri:
| DorelExpertu a răspuns:

Posteaza mai des, si fa poze de calitate, si desigur adauga cat mai multi prieteni.

| MedionTcO a răspuns:

Tu depinzi de like-urile alea? Nu prea conteaza, nu te ajuta cu nimic in viata alea.

| EugenEB a răspuns (pentru MedionTcO):

Te ajuta doar daca ai like-uri masive si sa fi urmarit de milioane de oameni, gen Kim Kardashian, dar asta este deja altceva.

| MedionTcO a răspuns (pentru EugenEB):

Bun,Kim Kardashian, cu ce o ajuta like-urile alea?

| EugenEB a răspuns (pentru MedionTcO):

Primeste bani cica:http://www.wowbiz.ro/......e-16856266

| EugenEB a răspuns (pentru EugenEB):

M-am exprimat eu gresit, trebuie sa fi urmarit de foarte multi oameni, Kim Kardashian cica poarta haine, etc. si face reclama la produse pe retelele de socializare si asa primeste bani.

| MedionTcO a răspuns (pentru EugenEB):

Nu prea cred asa ceva, dar in fine. Nu sunt in tema.

| anonim_4396 a răspuns (pentru MedionTcO):

Trebuie sa si gandesti putin ca sa faci bani din Facebook (pe langa faptul ca trebuie sa fii urmarit de mult oameni).

| MedionTcO a răspuns (pentru anonim_4396):

De asta zi, nu cred ca se ascunde creierul lui Kim in fundul ala laughing

| EugenEB a răspuns:

Mayweather este antipatic multora prin pozele pe care le posteaza cand isi cumpara o masina si face foarte multe like-uri, nu este din cauza aceasta, cel putin in cazul lui.
S-ar putea sa vada pozele dar simplu, sa nu dea like la ele, eu nu dau like nici la pozele care imi plac.
Apropo, la ce sunt bune like-urile? Prefer sa imi placa mie poza decat sa primesc like.