| ObiectivulAnonim66 a întrebat:

As vrea sa compun o piesa dar nu am inspiratie. Teorie am habar. Cum sa imi vina inspiratia?

4 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Asteapt-o. Nu vien cid vrei tu. E ca un inger, care, cand vine, daca vrei sa vezi ce face, trebuie sa fii pe faza happy. Si atunci trebuie sa lasi totul si sa o urmezi.

| Sabou_Gabriel_1995 a răspuns:

Fă ceea ce îți place! Dacă esti binedispus inspirația vine mai uşor.

| acidelic a răspuns:

Incearca wee. happy Chestia asta nu e legala in Romania si nu inteleg de ce, dar, daca vine un hater sa-mi sara in cap si sa mi spuna ca nu fac o recomandare buna i-as recomanda sa dea unele search-uri pe google. Aproape toate reclamele Amuzante de la TV/Radio and more sunt facute de oamenii cu foarte multa imaginatie ce au cules-o din planta aia de care vorbesc eu. Muzica Techno/House and many more genre vine din asta. Actorii folosesc asta, nu stiu de ce se mai fereste tara asta sa nu promoveze o planta naturala ce schimba vieti si deschide minti bogate

| AllanClare a răspuns:

Bazeaza-te pe melodiile ascultate.Dar nu le copia!