| arh23 a întrebat:

As vrea sa ma inscriu la Academia Fortelor Terestre "Nicolae Balcescu" pentru domeniul de licenta Stiinte administrative cu durata de 3 ani.
As vrea sa stiu ce voi studia in aceasta perioada, ce functie si ce obiectiv voi avea odata finalizate studiile, daca voi face si anumite antrenamente specifice armatei (fizice) pentru ca mi-as dori asta.

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"As vrea sa ma inscriu la..."

întâi de toate, dai examen de admitere - și e unul dur și concurența e mare

| armygirl a răspuns:

Bună! Deci? Te-ai înscris?