| XxKAMELIAxX a întrebat:

As vrea sa merg la liceul de arte, dar nu sunt hotarata daca sa merg la arhitectura sau arte plastice?

4 răspunsuri:
| Lioana a răspuns:

Daca alegi arhitectura vei face materiile de real pana in a XII-a. Daca alegi arte plastice din a XI-a nu vei mai face matematica, fizica, chimie, biologie.
Bac-ul se da din Romana, Istorie si o materie la alegere, la ambele.
Alege ce-ti place tie mai mult.

| Yurisa a răspuns:

Chiar nu conteaza

| LaraClarice a răspuns:

Eu te-as sfătui la arhitectura. Mă gândesc la viitor, mai bine câștigă un arhitect față de un procesor de arte plastice.

| Heavenonearth a răspuns:

Ce îți place să faci, aia să îl alegi. Punct!winking
Dacă îți place la arte, alege la arte.ori altul'. Dar să te mulțumească pe tine la nivel personal și să fii fericită.