| NoName_2639 a întrebat:

As vrea sa stiu unde ar fi mai bine sa dau la facultatea de medicina, in Iasi sau Bucuresti? Vreau si argumente; cel mai bun raspuns primeste funda.Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| herbalist a răspuns:

Pai daca ai de gand sa inveti bine la iasi cu toata ca nu prea e recunoscuta si este stiuta ca fiind una slaba, iar daca ai bani si nu prea le ai cu invatatul vino la bucuresti pentru ca se pot plati examenele, dar daca vrei sa inveti poti veni la brasov unde ma duc si eubig grinwinking