| alex2009 a întrebat:

Aveti idee cat ar putea sa castige o persoana angajata in domeniul operator calculator care lucreaza la domiciliu? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Baton a răspuns:

Operator pc nu este un domeniu tongue
oricum poti castiga destul de mult sau chiar putin.
Depinde la ce firma lucrezi, ce anume prestezi iar daca lucrezi de unu singur acasa trebuie sa ai proiecte pentru a face bani de acasa.
Eu personal am lucrat si lucrez de acasa fara a fi angajat la nici o firma iar daca imi gasesc proiecte pot castiga de la 90 euro pana la 2000 de euro.
totul depinde de proiect.
Acum ca am luat o scurta pauza de la aceasta munca vreau sa invat ceva din care pot sa scot mai multi bani intr-un timp relativ mediu... undeva la 6 luni sa scoti 5000 e ceva.

1 răspuns:
| unu02 a răspuns:

Mult, depinde cat muncesti, si ce... uite eu muncesc aici http://adf.ly/9fNzj si castig peste 400$ pe luna