| dany7 a întrebat:

Azi vreau sa-mi iau un telefon.si m-am gandit la Samsung Galaxy S din cate vad eu aici':https://www.orange.ro/magazin-online/telefoane/samsung-g alaxy-s este destul de bun si pretul si telefonul voi ce spuneti despre acest tel?

Răspuns Câştigător
| cornel a răspuns:

Super telefonhappy

2 răspunsuri:
| Rallu a răspuns:

Pai e destul de bun telefonul, dar te-as sfatui sa nu-l cumperi de la Orange, la cosmote sau Vodafone sunt oferte mult mai bune, si eu ma gandesc sa`mi iau un telefon, iar asta pare a fi destul de bun, succes in continuare

| roxanaaaaaa_3049 a răspuns:

Parerea mea este sa nu iti iei Samsung! sunt foarte proaste! am si eu Samsung corby si nu l-am folosit decat o saptamana apoi a stat in cutie si cand l-am folosit iar nu mai mergea si l-am dus la reparat de 2 ori din cauza touchscreenului