| Gio21 a întrebat:

Bun!
Oare este cineva pe aici care a fost la Facultatea de Studii Europene din Cluj? Sau cineva care are detalii? Este o facultate de viitor?
Mie mi-ar placea domeniul management deoarece as dori sa imi deschid o afacere, un restaurant. Credeti ca ma ajuta?

1 răspuns:
| catablondu a răspuns:

Salut, da, înveți multe aspecte ce țin de management pe de o parte și de relații internaționale pe de altă parte.
Pentru un restaurant, nu cred că îți trebuie neapărat managementul la Studii Europene, mai degrabă ar trebui să cunoști elemente de contabilitate, alimentație publică și protecția consumatorului.
O zi frumoasă!