| BeBeLuSa11 a întrebat:

Buna am 14 ani am terminat clasa aVIII-a sunt din Timisoara si as vrea sa ma angajez pe timp de vara. Stiti vreo firma care face angazari? Ospatar, vanzator, barman ceva de genul asta!happy Astept cat mai multe raspunsuri. Multumesc!:*

4 răspunsuri:
| MariusF23 a răspuns:

La anii astia nu va primeste nimeni. eu am 16 ani si nu am unde sa ma duc.

| BeBeLuSa11 explică (pentru MariusF23):

Te poti angaja si de la varsta astatongue. Cunosc persoane care au inceput sa lecreze de la varsta asta iar tu daca ai mai cauta sigur ti-ai gasi.happy

| MariusF23 a răspuns (pentru BeBeLuSa11):

Poate domiciliul imi face probleme...

| Dragan_Adrian_1997 a răspuns:

Sunt in aceeasi situatie ca tine.winking