| StelyCrazy a întrebat:

Buna,am 14 ani termin clasa a8-a si m-am orientat spre liceul militar si conditie fizica am insa mai trebuie sa lucrez si as vrea sa stiu:1.In ce consta examinarea medicala(nu am boli sau ceva grav am doar o carie mica pe un dinte) si cea psihica pentru. ca, chiar imi doresc sa intru la liceul militar,, Mihai Viteazul,, din Alba Iulia.

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Trebuie sa ai greutatea normala, raportata la inaltimea pe care o ai.
Sa ai ochii buni, fara probleme de vedere, sa ai analize de sange normale, sa ai penisul sanatos si normal (fara fimoza sau alte probleme) sa ai testiculele dezvoltate si coborate, sa nu ai platfus si lisat continua.

1 răspuns:
| Stancosty1998 a răspuns:

Sall