| Ana140 a întrebat:

Am 17 ani si as vrea sa ma angajez la H&M, însă nu stiu cum sa o fac. Ma poate ajuta cineva? (Dacă se poate si cu detalii)

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

H&M nu se angajeaza sub 18 ani si fara calificare.
Mergi pe site-ul lor si vezi conditiile de angajare.

| Ana140 explică (pentru Violleta2022):

Stiu cazuri în care minorii au fost angajați la H&M...

| Violleta2022 a răspuns (pentru Ana140):

Eu nu am auzit de asemenea cazuri.
Daca tu-i stii pe minori angajati la H&M, de ce nu-i intrebi pe ei de conditiile de angajare acolo?

| Mosotti a răspuns:

Suna aici si intreaba: 0314030201
H & M Hennes and Mauritz SRL
Bulevardul Corneliu Coposu 6-8
sector 3, Bucuresti

Ai adresa si telefon, ei iti pot da cele mai bune detalii, chiar daca e sediul central poate, e valabil pentru toate orasele, si juma de normal si cum o fi, iti vor spune ce si cum, cel putin asa cred.

Uite aici linkul si apar si joburi disponibile, ai jos in stanga:
https://career.hm.com/content/hmcareer/ro_ro.html