| Ioannaaaaaaaaaa a întrebat:

Am fost angajata la o gradinita si maine sunt in proba si a spus ca vor sa ma vada cum sunt cu copiii si nu stiu anume ce sa i fac sa i atrag ..sa ne jucam.Chiar nu stiu. vreau sa am lipici la ei.voi ce spuneti?

Răspuns Câştigător
| andrei_2591 a răspuns:

Fa jocuri cu ei, adica scoatei afara si joaca-te tara tara vrem ostasi etc. Daca vrei altceva poti sa le spui povesti si apoi sa te joci cu ei diferite jocuri alese de ei dar sa ii intrebi daca vor afara sau nu :*
SUCCES

2 răspunsuri:
| Idkidk a răspuns:

Eu zic să vă jucați jocuri, sa cântați cântece, să discutați...

| mixxjim a răspuns:

Vai de mine, cam cum te-au angajat daca nu ai nici cea mai vaga idee ce sa faci cu ei?