| Nature2003 a întrebat:

Buna
Am intrat la Litere, la unibuc, la romana-engleza, dar nu știu ce sa fac
Îmi este teama ca nu fac fata la engleza, fiindcă sunt doar grupe de avansați și eu mai am probleme la speaking si chestii…îmi e mai greu sa comunic
Ar fi mai bine dacă m as muta la spaniola sau la alta limba?

Răspuns Câştigător
| Ariana131 a răspuns:

In primul rand, buna, si eu sunt la litere dar alta specializarelaughing In al doilea rand, ramai la romana-engleza pentru ca nu o sa fie foarte greu, nu face greșeala sa schimbi, plus o sa intram online din iarna pana in martie și în sesiune o sa fie doar examene scrise, presupun eu, deci nu ți face griji, plus nu cred ca o sunt doar avansațilaughing multă baftă

| Nature2003 explică (pentru Ariana131):

Merci mult! Bafta ai tiee

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Ești mai "tare" la spaniolă sau la alta?