| Andrush98 a întrebat:

Am nevoie de un sfat.
Am 22 de ani, de meserie sunt bucătar. De curand m-am operat de varice si medicul mi-a recomandat sa nu mai stau atat de mult in picioare iar meseria mea nu mai este ceea ce imi trebuie.
As dori sa imi dați niste exemple de locuri de munca in care sa stau cat mai putin in picioare.

3 răspunsuri:
| aditimus a răspuns:

Cauta o munca de birou, sunt atatea joburi, depinde de tine pe ce vrei sa te reprofilezi, ce te avantajeaza, fa ce iti place tie.

Răspuns utilizator avertizat
| NaeEliza a răspuns:

Dermopigmentist. Intra pe pagina mea de Facebook si documenteaza-te sau contacteaza-ma pe privat si-ti dau toate detaliile.