| Siniakova22 a întrebat:

Bună... Am o întrebare... Aș dori să dau la Facultatea de drept, pot sa îmi cumpăr cărțile de acum sau trebuie să aștept până îmi spune profesorul să le iau? Mulțumesc.

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu are rost sa te grabesti. Asteapta sa reusesti la facultate si apoi poti sa-ti cumperi ce-ti trebuie pentru materiile din anul I. Trebuie sa tii seama ca legislatia se schimba mereu si o sa-ti trebuiasca cele mai noi carti.

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

De ce să le iei de acu? să te trezești că vrea profu altele și ai dat banii degeaba?

| Ineys a răspuns:

Poti, dar ești sigură că le iei pe cele care trebuie?