| Aly11316 a întrebat:

Am o intrebare, ce pot face cu facultatea de arte? (la Iasi as vrea)
De fapt daca stie cineva (dar sa fie sigura informația) ce se preda și ce se face la facultatea de arte pe profil PEDAGODIA ARTELOR sau ARTA MURALA ce se studiază, ce se desenează?
Si ce pot ajunge din aceste 2 ramuri?

Răspuns Câştigător
| zurick a răspuns:

Mai bine intri pe grupul de Facebook al facultății, întrebi dacă poți vorbi cu un student, de obicei sunt mulți care ajută. Mai poți intra și pe SOS Students need help.
Modele de orare pe fiecare semestru( cât și fișa cu toate cursurile studiate ) le găsești pe pagina facultății. ( google it )
Baftă