| anonim_4396 a întrebat:

Am scris un anunt pe internet cum ca as dori sa am grija de un copil pe timp de vara. Am 13 ani, credeti ca am sanse?
P.S Scuzati Categoria

7 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Sub nici o formă. Nimeni nu va angaja un alt copil să aibă grijă de altul.

| SunnyDay88 a răspuns:

Nu.

| GigiMenta a răspuns:

Nu cred ca niste parinti grijulii ar lasa copii lor pe mana altui copil poate peste 3-4 ani ai mai multe sanse happy dar nici atunci...

| Denisa314 a răspuns (pentru GigiMenta):

Multumesc!
Dar totusi inca sper...
Poti sa imi dai ceva de lucru (adica denumiri)?

| GigiMenta a răspuns (pentru Denisa314):

Sincer nu cred ca te-ar angaja cineva de la varsta asta din cate stiu minorii pot lucre de la 15-16 ani deci slabe sanse sa gasesti ceva...scuze.

| WarriorInReserve a răspuns:

Cum ar putea un copil să aibă grijă de un alt copil?
Nimeni n-o să aibă încredere.

| losseru a răspuns:

Poti incepe prin a vinde pliante.