| Andreea10189273 a întrebat:

Am si eu cateva intrebari si vreau raspunsuri concrete, daca ma puteti ajuta. Va rog frumos! Ce faci la Facultatea de Stiinte Economice? Este buna aceasta facultate? Avantaje si dezavantaje? As vrea sa urmez pe viitor aceasta facultate dar vreau mai intai niste pareri, daca se poate. Multumesc frumos!

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ca orice facultate, e buna daca te intereseaza domeniul si daca o faci la modul serios si nu doar pentru diploma.

| sierra1 a răspuns:

"Este buna aceasta facultate?"

orice facultate este bună dacă după absolvire îți permite angajarea in domeniul studiat și să iei un ban (cât mai "gros" - cum ar spune unii)