| CNicoleta a întrebat:

am si eu o intrebare in legatura cu liceele din Buzau, mai am doar un an pana intru si eu la liceu si trebuie sa dau o evaluare nationala, a mai dat vreunul dintre voi astfel de teste? daca da, spuneti-mi si mie in mare cam ce da la aceasta evaluare... dau FUNDA (credeti-ma am mari emotii cand ma gandesc la acea evaluare) va rooooog ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| allexandra_6943 a răspuns:

Nu conteaza de unde esti, evaluarea nationala este pe tara la romana si matematica, eu am dat-o anul acesta si nu este chiar asa de greu, daca esti la zi cu invatatul ai sa iei 10 cu briowinking, si uita de emotii si eu aveam, o sa te demoralizeze nu o sa te ajutewinking, iar la evaluare se va da toata materia din 5-8, dar stai linistita la scoala o sa faceti multa pregatirewinking