| Ani647383 a întrebat:

Am și eu o întrebare legată de programul Corel Draw. Este greu de învățat având în vedere că nu am mai lucrat cu un astfel de program până acum? Urmează să mă angajez la o tipografie și mi s-a cerut să învăț acest program până încep serviciul sau măcar să am habar de el. Este dificil? Merită?

4 răspunsuri:
| Bizon95 a răspuns:

Cand incepi prima oara un domeniu total necunoscut, ti se pare mare tare si GREU RAU

pur si simplu:
https://www.google.com/search?q=corel+draw+how+to
nici macar nu trebuie sa stii engleza, orice video e pur intuitiv

tot ce iti trebuie e o minte deschisa, care se pare ca la tine e blocata in momentul asta pentru ca nu ai mai vazut sau pus mana niciodata

| Osneros a răspuns:

Am si eu o intrebare. De ce nu incerci, sa vezi singura?

| Ani647383 explică (pentru Osneros):

Așa vreau. Doar că îmi este teamă să nu o dau în bară și simțeam nevoia de un sfat.

| shu7e a răspuns:

De invatat nu este rocket science dar sa fii profesionist e cu totul alta poveste