| papushamedelin a întrebat:

Buna happy
Am si eu o nedumerire referitoare la fisa medicala pentru Academia de Politie Al.Cuza...Am 2 masele lipsa, una sus stanga alta sus dreapta si nicio carie. Spuneti-mi va rog daca voi intampina probleme la vizita medicala pentru ca n-am 2 masele sad
Multumesc mult!

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ăia in examen te pun sa manînci un pui la rotisor, si daca nu ai măsele pici examenullaughing

| papushamedelin explică (pentru CristiDinBucuresti):

Eu vorbesc serios pentru ca am mai citit ca i.au respins la contravizita medicala?

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru papushamedelin):

Trebuie sa îi întrebi pe ei, noi nu ave m deunde sa stim ce legi au ei nu? Te duci si întrebi.

| papushamedelin explică:

Si daca stiti va rog si ce dioptrii sunt acceptate la ochi pentru a fi admis?
Am auzit o varianta ca ar fi acceptata pana la +/- 3 pe ochi?