| iulia5723 a întrebat:

BUNA! Am si eu o pagina pe facebook adica am avut. Ieri seara am postat un joculet si dupa aceea mi-a aparut ca nu mai sunt admina. Eram singura admina de pe pagina. Nu mai existau altelee. Oare mi-am dat remove de la adminii? Daca e asa cum pot sa ma adaug iar? Momentan pagina nu are nici-un adimn. Ce ma fac. Primul raspuns Primeste fundita si vot.

Răspuns Câştigător
| XSexyX a răspuns:

Daca ai fost singura nu mai poti sa faci nimic

4 răspunsuri:
| angellswig a răspuns:

Poate ti-a aflat cineva parola si a intrat pe pagina si a dat remove, nu se mai poate face nimic, dar te rog imi dai si mie numele paginii? poate te pot ajutahappy

| Ciuciulina34 a răspuns:

Nu cred ca mai poti dar daca vrei sa fii admina la o alta pag contacteaza-ma!

| iulia5723 explică (pentru Ciuciulina34):

Ce pagina? cate like.s are?

| Ciuciulina34 a răspuns (pentru iulia5723):

Cam cate ai vrea? uite i-ul meu alla_paula cauta-ma