| denisa20 a întrebat:

am tot cautat o slujba pentru studenti, dar tot ce gasesc sunt niste anunturi cu nu mai stiu eu ce salariu primesti daca trimiti mailuri, iar restul sunt de la avon si oriflame.Stiti cumva un part time job pentru studenti care sa nu necesite prea mult timp? Multumesc!

4 răspunsuri:
| TheAce a răspuns:

Ce studiezi si ce experienta ai in domeniul tau de activitate?happy. (in functie de raspunsul tau pot sa-ti dau un raspuns corect vizand intrebarea ta)

| UbexFlo a răspuns:

Cauta un part time la serviciile de telefonie, restaurante sau fast-food-uri sau curierat.happyDe exemplu poti cauta un job de distribuit ziare la chioscuri sau nah. Ceva de genul.happy Sper ca te-am ajutat cat de cat/

| UbexFlo a răspuns:

P.s.Esti fata, sigur aia cu distribuitul ziarelor la chiscuri nu e pentru tine.big grin Am vazut abia dupa ca esti fata.Scuze.

| Flory04 a răspuns:

Si eu sunt studenta.iar de la anul, din 1 ian, am sa ma ocup de reforma sanatatii. fiecare om este OBLIGAT sa isi incheie asigurare. iar eu, pe fiecare asigurare incheiata voi primi intre 100-320 lei. asta din ianuarie.dar pana atunci, imi constitui echipa.si pe fiecare om adus in echipa mea primesc 10 lei, plus bonusuri de la ei si de la oamenii ce ii introduc ei in sistem.