| FuckingUnicorns a întrebat:

Anul acesta o sa termin liceul si vreau sa merg la facultatea de limbi străine din București. Vreau sa fac Engleză si Japoneza doar ca nu am idee cum decurge înscrierea si admiterea. As prefera sa fac traducere dar sa studiez japoneza si engleză nu alte limbi si nu înțeleg cum funcționează sistemul lor... ma poate ajuta cineva? De asemenea as vrea sa stiu cu ce medie se poate intra la buget?

2 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Ai internet? Ai Google? Stii sa scrii? Da, naibii un search si gasesti, pe site-ul facultatii, toate detaliile, la prima mana si oficiale.

| FuckingUnicorns explică (pentru ardnaxur1961):

Tu ai impresia ca nu am intrat doar ca asta e problema ca la întrebările pe care le am nu imi ajuta cu nimic informațiile de pe site!