| Adella92 a întrebat:

Anul acesta voi da bacalaureatul si la materia la alegere am ales Psihologia. M-ar interesa daca stie cineva de unde pot descarca variante de subiecte sau daca nu ce carte cu varinate stiti si unde as putea gasi?! Insa as dori ca subiectele sa fie destul de bune asemanatoare celor ce se vor da.Multumesc.

Răspuns Câştigător
| JnY a răspuns:

Variante nu vei gasi, doar din anii precedenti insa daca te duci la o librarie cu siguranta vei gasi carte de variante insa dupa luna martie.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De pe didactic.ro