| ioanabobolot a întrebat:

Anul viitor vreau sa ma înscriu la facultatea Ovidius din Constanța. M-ar interesa un profil fără matematica. Si la ce as putea sa dau licenta? Ce nota imi trebuie la licenta? De ex Facultatea de psihologie si stiintele educatiei...Pedagogia învățământului primar si preșcolar, la ce as da licenta? In ce consta?
Dar managementul? Stiu, sunt două ramuri destul de diferite dar am nevoie de mai multe sfaturi in ceea ce priveste facultatea

1 răspuns:
| Wr3nch a răspuns:

Vezi ca la management iti trebuie mate ca nu manageriezi din pixlaughing Si la psiho o sa iti trebuiasca un semestru daca faci statistica.