| ARoxana a întrebat:

Aş avea mare nevoie de nişte sfaturi. Sunt momentan studentă în anul 1 la MG, însă simt că nu este deloc pentru mine. Am venit aici mai mult din cauza presiunile alor mei şi a altor persoane. Mi-aş dori să îmi retrag dosarul şi să dau admitere în vară la Tehnică Dentară pentru că simt că asta mi-aş dori să fac. Însă nu am găsit nicăieri mai multe informaţii/sfaturi în legătură cu această specializare. Aş vrea să vă întreb pe voi, cei care sunteţi studenţi sau deja profesaţi, cum este facultatea? Merită? E greu? Există posibilităţi de a lucra în ţară după absolvire?
Mulţumesc tuturor celor care şi-au luat din timpul lor câteva momente pentru a-mi citi mesajul!

1 răspuns:
| Adry05 a răspuns:

Normal ca exista, e un domeniu foarte bun ce vrei tu