| anonim_4396 a întrebat:

As dori parerea voastra..se merita sa faci postliceala?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Toate postlicealele ca și facultățile sunt o loterie a societății.
Pa, pa.

| Camelisa a răspuns (pentru Legiuitoarea):

Asta este adevarat, tocmai de asta am vrut sa "citesc"pareri cat mai multe daca se poate, pentru ca ma intereseaza postliceala...chiar daca lumea nu o vede tocmai de "viitor". Multumesc pentru parere.

| Legiuitoarea a răspuns (pentru Camelisa):

Bună din nou.
Pe mine nu m-a ajut decât câțiva ani, acum am o facultate, un master și o postuniversitară și culmea, tot nu lucrez pe funcția pe care mi-am luat licența, sunt undeva aproape.
Succes!
Pa, pa.

| Camelisa a răspuns (pentru Legiuitoarea):

Multumesc,la fel si tie!
Numai bine.

Răspuns utilizator avertizat